XO APPLIANCE XOU24BWDDGB 24" Beverage/Wine Double Door Black Glass Black - XOU24BWDDGB
review stars 1 Review
20% Sale
Only left!
image
Free Delivery
image
Limited Stocks
Out of Stock
Shipping calculated at checkout.
Quantity
View full details
SALE ENDS IN
07 HRS
23 MINS
28 SECS
DON'T MISS IT!
Popular Add on
Add-Ons Bundle
Bundle Offer
Recently Viewed
XO's French Door Combo unit brings you the best of both worlds with a single zone wine cooler and a beverage center side by side. The Low-E Glass door saves energy and blocks damaging UV light to protect your wine stored at 41 to 64 F. The Beverage Center allows you to store from 34 to 50 F.