XO APPLIANCE XOU24WDZGBL Dual Zone Wine Cooler, 24" Black Glass, Left Hinge Black - XOU24WDZGBL
review stars 1 Review
20% Sale
Only left!
image
Free Delivery
image
Limited Stocks
Out of Stock
Shipping calculated at checkout.
Quantity
View full details
SALE ENDS IN
07 HRS
23 MINS
28 SECS
DON'T MISS IT!
Popular Add on
Add-Ons Bundle
Bundle Offer
Recently Viewed
Red and white wines require different environments. XO's Dual Zone wine cooler enables you to store and serve your favorite vintages from the same cabinet at just the right temperature. The upper racks will hold up to 16 bottles chilled between 41 to 50 F while the lower zone will hold up to another 30 bottles between 50 and 64 F.