Cal Flame 32" Tall Single Door (32"x20"x2") - BBQ15832-32
review stars 1 Review
8% Sale
Only left!
image
Free Delivery
image
Limited Stocks
Shipping calculated at checkout.
Quantity
View full details
SALE ENDS IN
07 HRS
23 MINS
28 SECS
DON'T MISS IT!
Popular Add on
Add-Ons Bundle
Bundle Offer
Recently Viewed
This Durable 32” Stainless Steel Vertical Door Will Keep All Your BBQ Gadgets And Necessities Hidden. Constructed Of Stainless Steel For Long Lasting Durability And Performance!
DIMENSIONS:
20" x 32"