KOOLMORE 43 in. Two Compartment Stainless Steel Commercial Sink with Drainboard, Bowl Size 14"x 16"x 11" - SB141611-12R3.
review stars 1 Review
37% Sale
Only left!
image
Free Delivery
image
Limited Stocks
Out of Stock
Shipping calculated at checkout.
Quantity
View full details
SALE ENDS IN
07 HRS
23 MINS
28 SECS
DON'T MISS IT!
Popular Add on
Add-Ons Bundle
Bundle Offer
Recently Viewed
A 12 in-right side drain board provides convenient space when washing meat, poultry, vegetables, or fruits, stacking your dirty dishes, or air drying.
Installation is quick and straightforward; the backsplash has pre-punched 1.2 in. holes to fit standard size 8 faucets (faucets not included).